Sklep Techemznaki znaki


Informacje

Dodany: 2018-08-23
Kategoria: biznes

Tagi dla artykułu

biznes, online

foto
Pozycjonowanie stron Szczecin

foto
Skuteczne odchudzanie dieta


Sklep Techemznaki znaki

Specjalizujemy się w produkcji znaków bezpieczeństwa od przeszło 20 lat . Nasze ogromne doświadczenie owocuje jakością wykonywanych przez nas produktów. Zajmujemy się produkcją znaków korzystając z surowców najwyższej jakości, spełniając wszelkie możliwe normy.

Od długiego czasu, jako jedna z pierwszych firm na rynku, używamy nowatorskich i ulepszonych produktów fotoluminescencyjnych. Przy produkowaniu posługujemy się najnowszej generacji ploterami. Znaki drukowane są na folii oraz na na płycie fotoluminescencyjnej. Powoduje to, że produkowane przez nas znaki są łatwo dostrzegalne przy słabym świetle , na co znaczący wpływ ma specjalna farba, która pokrywa powierzchnię i zawiera pigment emitujący światło. Znaki trzeba chronić przed wygięciami i zarysowaniami, które mogą uszkodzić ich powierzchnię przez naderwanie świecącego materiału.

W naszej ofercie znajdą Państwo przeróżnego rodzaju znaki bezpieczeństwa, jak na przykład znaki ewakuacyjne, przeciwpożarowe i bezpieczeństwa drogowego. Znaki te poprzez uniwersalne oznaczenia, zapewniają bezpieczeństwo dzięki informowaniu osób o zasadach i możliwych zagrożeniach związanych z konkretnym terenem. Produkowane przez naszą firmę znaki bezpieczeństwa realizują wszelkie narzucane normy, zatwierdzone w rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie wyrobów, które służą zapewnianiu ochrony zdrowia, życia oraz mienia, a także bezpieczeństwa publicznego. Przestrzegamy wszelkich zasad wydawania i dopuszczania tych wyrobów do użytku w przestrzeni publicznej.

Produkujemy dla klientów również znaki bezpieczeństwa i higieny pracy, które spełniają wymagania stawiane przez Unię Europejską, zgodne z przepisami Państwowej Agencji Pracy, opracowane przez naszych specjalistów, solidne i łatwe w montażu.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z sklep.techemznaki.pl - taśma żółto czarna naszą szeroką ofertą znaków bezpieczeństwa.

Najnowsze artykuły:

Top